У Банській Бистриці триває Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 18 років. Сьогодні одразу п’ятеро наших атлетів змагаються у фіналі. Першими вступили в битву за медалі молотобойки Поліна Дзерожинська та Ілона Скоченко.

Поліна з першої спроби вийшла в лідерки, метнувши снаряд вагою 3 кг на 70,22. Друга спроба була невдалою, а в третій 15-річна українка показала блискучий результат – 72,92. Це не лише новий особистий рекорд атлетки, а й найкращий результат сезону в світі серед спортсменок до 18 років, а також другий найкращий результат в історії України у цій віковій групі (краще метала лише Валерія Іваненко-Кириліна 2018 року – 75,80).

Неймовірно, але в наступній спробі німкеня Клара Хегеманн перевершила досягнення українки на 1 см – 72,93 і, відповідно, очолила світовий топ-лист.

Поліна в четвертій спробі метнула 71,66, в п’ятій – 70,22, а в заключній молот вилетів за сектор. Однак, з новим особистим рекордом і другим результатом в історії України Дзерожинська здобуває срібло Чемпіонату Європи, програвши лише 1 сантиметр чемпіонці! Це перша міжнародна нагорода в активі метальниці, а вже невдовзі Поліна представить Україну і на чемпіонаті світу до 20 років.

Ілона Скоченко після першої невдалої спроби метнула, друга і третя 60.67 та 60,12, і завершила змагання на 10-му місці.