У другий день чемпіонату Європи U18 у Банській Бистриці українська команда відзначилася трьома срібними медалями. Другі місця вибороли Поліна Джерозинська у метання молота, Ангеліна Шепель у штовханні ядра та Ярослав Листопад у метанні диска.  Данило Батарчук був четвертим серед дискоболів, а Уляна Степанюк – у фіналі бігу на 100 метрів.

Вероніка Ткачук посіла сьоме місце у спортивній ходьбі на 5000 м з новим особистим рекордом 24:21,03, Дарина Ющенко 15-та  – 25:42,15.

Ще трьом українцям вдалося сьогодні вибороти право виступати  у фіналі. Отже, одразу дві українки подолали кваліфікацію у секторі стрибків з жердиною. Ольга Бельченко – з результатом 3,85, взявши всі висоти з першої спроби. Софія Куничак в найкращій спробі оновила особистий рекорд – 3,75 м.

У секторі штовхання ядра з восьмим результатом серед всіх учасників вийшов до фіналу Максим Лаврик – 17,82.

Також троє атлетів відібралися до півфіналів.

В бігу на 200 метрів у дівчат  Уляна Степанюк (24,68) і Ніколетта Волошин (24,52) посіли друге і третє місця у своїх забігах, і напряму вийшли у півфінал. У юнаків Данііл Маркевич також був третім у забігу (22,33) і виступить у півфіналі. Ще один українець Юрій Мудрик пробіг з часом 22,04,  і втретє на цьому ЧЄ оновив особистий рекорд (вчора двічі покращив РВ на 100 м), але був  четвертим в забігу, і за часом не пройшов.

У півфіналах бігу на 400 метрів, на жаль, не змогли відібратися до фіналу Руфіна Котік (55,39 с), Іванна Олексюк (55,68 с) – дівчата посіли п’яті місця в своїх забігах. Володимир Вовченко прибіг четвертим у своєму забігу, і лише у двох сотих від свого особистого рекорду (48,27) та для виходу до фіналу цього не вистачало. У півфіналі бігу на 110 з/б не пройшов далі Адам Білоконь -14,40.