додому Новини

Українські юніори вибороли шість медалей чемпіонату АБАФ

Напередодні Чемпіонату Європи серед спортсменів до 18 років, що відбудеться 18 по 21 липня у Банській Бистриці (Словаччина), збірна України взяла участь в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій, у цій віковій групі.

У підсумку мають шість медалей – три золота, срібло і дві бронзи!

ЗОЛОТО

Естафета 4х100 дівчата.

Команда у складі  Ніколетти Волошин, Єлизавети Шваб, Уляни Степанюк і Дарії Петровської встановила новий рекорд України 45,71, побивши досягнення, що трималося 22 роки.

Метання диска, юнаки.

Ярослав Листопад став єдиним учасником, який метнув за 60 метрів – перемогу йому приніс результат 61,79.

Потрійний стрибок, юнаки.

Вже у першій спробі гарантував собі перемогу Станіслав Гаврилюк, показавши результат 15,46.

СРІБЛО

Біг 100 м, дівчата

Окрім рекордного виступу в естафеті 4х100, Уляна Степанюк відзначилася другим місцем у фіналі 100-метрівки, вигравши з часом 11,89.

БРОНЗА

Одразу двоє українців стояли на п’єдесталі пошани чемпіонату АБАФ у цій дисципліні. До золота Ярослава Листопада бронзу додав Єгор Лапа, який в найкращій спробі метнув 57,31.

Біг 400 м, юнаки

Володимир Вовченко фінішував третім на дистанції 400 м (48,99), програвши срібному призеру лише одну соту секунди.

Четверті місця посіли стрибунка у висоту Анастасія Козуб (1,71) яка програла лише за спробами.  Денис Лисенко в бігу на 2000 м з перешкодами – 6:00,50. Та штовхальника ядра Максим Лаврик (17,97).