Людмила Оляновська стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики, що триває в італійському Римі.

Українка фінішувала третьою на дистанції 20 кілометрів спортивною ходьбою з результатом 1:28,48. Оляновська майже всю дистанцію трималася в лідируючій групі, але поза подіумом. І лише на фінішній лінії «Стадіо Олімпіко» українці вдалося прискоритися та вирвати бронзову нагороду у представниці Іспанії, Лаури Гарсія-Кари – 1:28,48.

«Золото» та «срібло» дісталося представницям Італії. Чемпіонкою Європи стала Антонелла Пальмізано – 1:28,09, а другою фінішувала Валентина Траплетті – 1:28,37.

Для Оляновської результат 1:28,48 – кращий час цього сезону, а ще їй вдалося здобути ліцензію на Олімпійські ігри в Париж.

« Я забрала своє, бо українці ніколи не здаються», – Людмила Оляновська про бронзову нагороду чемпіонату Європи