23-річний стрибун з жердиною Ілля Кравченко провів потужну серію міжнародних стартів взимку, і оновив особистий рекорд до 5,50.

Сезон літніх змагань атлет відкрив в турецькому Ізмірі, де у складі збірної України, змагався на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій.

У Туреччині Ілля в найкращій спробі підкорив планку 5,30, так само як і грек Йоанніс Різос. Але за спробами перемога була в українця. Третє місце посів Австрієць Рікардо Клотц. А ще один українець  Олександр Онуфрієв став  п’ятим 5,00.

Ще одну бронзу приніс команді Олег Миронець на дистанції 800 метрів, з результатом 1:49,31Загалом на чемпіонаті балканських країн українці вибороли одинадцять нагород. Сім у перший день і чотири у другий.