У словацькому місті Борськи Микулаш відбувся престижний турнір зі спортивної ходьби «Záhorácka Dvadsiatka», що входить до бронзової серії Світового туру.

На дистанції 10 кілометрів серед чоловіків друге місце виборов українець Іван Банзерук, встановивши свій новий особистий рекорд 39:36. Переможцеві, поляку Артуру Бржозовському,  українець програв лише 8 секунд. Цікаво, що торік саме Іван був переможцем цих змагань.

Нагадаємо, 34-річний Банзерук готується представити Україну на Олімпійських Іграх у Парижі в новій дисципліні – змішаній естафеті. Ліцензію він разом з Оленою Собчук виборов на чемпіонаті світу, де дует посів 8 місце.

Повертаючись до турніру в Словаччині – у жінок на 10-кілометровій дистанції п’ятою фінішувала Валерія Шоломіцька  – 46:51.

На дистанції 20 кілометрів Микола Рущак (1:24,45) та Єгор Шелест (1:26,20) посіли  17 і 18 місця відповідно.

Українська скороходка Марія Сахарук з олімпіським нормативом виборола срібло у Словаччині