На португальському острові Порто-Санто відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики поза стадіоном серед ветеранів. Україну представили на змаганнях четверо спортсменів, які привезли додому медалі й двох видах.

Галина Шведова стала чемпіонкою Європи у скандинавській ходьбі на 10 км у віковій категорії W60, її час –  1:27,02.

Ще один комплект медалей українки вибороли у командному заліку змагань з півмарафону. Срібло здобули:Вікторія Лазарєва (W45,  1:48,04),  Карина  Пренко (W35 2:07,41) та   Галина Шведова (W60 2:45,12).

Крім того, на дистанції 10 кілометрів п’яті результати показали у своїх вікових групах Вікторія Лазарєва ( 0:48,37) та Карина  Пренко (0:53,09).

А Іван Солодовник був 12-м у півмарафоні серед чоловіків категорії М60 (1:38,24), та 20-м в бігу на 10 кілометрів (0:45,37).