Ряд високих результатів було показано минулих вихідних на змаганнях adizero Road to Records у німецькому місті Герцогенаурахі.

На дистанції в одну милю тріумфував 19-річний кенійський атлет, срібний призер чемпіонату світу в бігу на 800 метрів Еммануель Ваньйоні. У Німеччині, дебютант цієї дистанції, фінішував з результатом 3:54,5, і оновив світовий рекорд на шосейної милі! Попередній рекорд було встановлено торік американцем Хоббсом Кесслером на Чемпіонаті світу з легкої атлетики у Ризі (3:56,13). Сам Кесслер цього разу був  другим (3:56,18), а третє місце посів південноафриканець Раян Мфахлеле (3:56,45).

Кенійка Агнес Нгетіч ледь не оновила свій же найкращий результат сезону в світі на дистанції 10 кілометрів (28:46), який вона встановила під час змішаної гонки у Валенсії в січні. Цього разу 23-річна дівчина показала час 30:03 і лише двох секунд не вистачило їй до світового рекорду серед жінок (30,01), встановленого покійною Агнес Тіроп на цьому ж змаганні 2021 році.

На дистанції 5 км серед жінок ефіопська чемпіонка світу серед спортсменок до 20 років і бігу на 5000 метрів, Медіна Ейса  перемогла з часом 14:38. Це найкращий результат в історії на  5-кілометровий шосейній дистанції серед спортсменок U20.