Польське місто Торунь цими днями приймає чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів. Перші нагороди вже вибороли українські майстри.

Чемпіоном у метанні списа серед спортсменів вікової категорії M65 став Сергій Гаврась 48,70. Срібло у цій категорії виборов Микола Дубчак –  43,60.

У спортивній ходьбі на 3000 метрів чемпіонкою Європи в категорії W75 стала Антоніна Тишко (20:35.94), яку торік було визнано однією з найкращих атлеток мастерс в Європі.

Тетяна Насонова здобула золото у секторі штовхання ядра W45 – 13,46

Бронзовою призеркою у цій категорії стала Ксенія Яценко – 11,52.

Також срібними медалями відзначилися Світлана Сорочук, яка виборола друге місце у метанні диска серед спортсменок W55, результат українки 35,89.

А Володимир Бохонський посів друге місце в бігу на 3000 метрів серед спортсменів вікової категорії M85 ! Хмельничанин пробіг дистанцію з результатом 17:45,35.

901 кілометр за 6 днів – 42-річна ультрамарафонка встановила новий світовий рекорд