У неділю, 17 березня, у французькому містечку Лілль пройшов щорічний півмарафон. В рамках цього забігу, відбулась ще й гонка на 10 км, де 26-річний француз Джиммі Гресьє встановив європейський рекорд – 27:07, і, відповідно, виграв у цьому забігу.

Серед жінок перемогла кенійка Грейс Навовуна – 30:27.

Гресьє “перебив” європейський рекорд дистанції, який належав франко-швейцарцю Жульєну Вандерсу на 27:13, який був встановлений 12 січня 2020 року у Валенсії.

Таким чином, це другий рекорд, який тепер належить Джиммі Грессьє. Оскільки минулого року він також встаноив континентальний рекорд на шосейній 5-ти кілометрівці – 13:12.

У напівмарафоні перемогу здобув ефіоп Єзекіель Мутаї – 1:00:43, а його співвітчизниця Сьюзан Чембай здобула першість серед жінок – 1:08:01.