Українці вибороли 21 медаль на змаганнях з легкої атлетики Повітряних сил і морської піхоти США

Вперше в історії українці взяли участь у змаганнях Повітряних сил і морської піхоти США (United States Air Force and Marine Corps Trials). В  Лас-Вегасі чинні військовослужбовці  та ветерани, які зазнали поранень, змагалися в різних видах спорту, в тому числі й легкій атлетиці,  тут українці здобули 21 медаль.

Поліцейський з Краматорська Алан Болієв виграв три золоті медалі в бігу на 100, 800 та 1500 метрів.

Ігор Панчук  став чемпіоном на дистанціях 100,  200 та 400 метрів, причому на 400-метрівці встановив рекорд ігор військовослужбовців.

Харківський ветеран Герман Золотарьов виграв біг на 800 та 1500 метрів, чоловік втратив руку, захищаючи Україну, і змагався у відповідній категорії учасників.

Василь Барилюк став переможцем на  дистанціях 100 і 200 метрів, протестувавши на змаганнях новий протез ноги – хлопець втратив кінцівку під час контрнаступу на Харківщині.

Військовий СБУ Юрій Павлік виграв біг на 800-метрівці.

Також два золота має Вадим Кіріченко у метанні диска та штовханні ядра – чоловік втратив на війні обидві ноги.

А боєць Національної гвардії Сергій Кіяшко здобув два срібла в бігу на 200 і 400 метрів і бронзу на 100-метрівці..

Також срібним призером у метанні диска став Ігор Троян та бронзовим – у штовханні ядра.

Бронзові медалі здобули також Євген Федосеєнко в метанні диска та штовханні ядра) та Руслан Сумін у метанні диска.

Загалом українські військові та ветерани здобули на змаганнях з різних видів спорту 79 нагород.