У словацькому місті Дудінце в 43й раз відбулися міжнародні змагання зі спортивної ходьби “43rd Dudinska 50”.

На дистанції 20 кілометрів серед жінок, де конкурували понад тридцять спортсменок,  друге місце виборола українка Марія Сахарук, яка подолала дистанцію з часом 1:29:14. Це найкращий результат Марії у поточному сезоні, а до того ж норматив на Олімпійські Ігри у Парижі (він складає 1:29,20), тобто Сахарук навіть перевищила цей критерій на 6 секунд.

Перемогла перуанка Евелін Інга (1:27:42). А в іншої представниці Перу Сахарук виграла 5 секунд, залишивши Марі Ліз Андіа на третьому місці (1:29:19).

В змаганнях чоловіків українець Ігор Главан фінішував восьмим 1:21:52. А виграв також представник Перу Цезарь Августо Родрігес – 1:19:41.

Відзначимо, що вже наприкінці квітня на українських скороходів чекає командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби який відбудеться в Туреччині.