В американському Лас-Вегасі проходять змагання Повітряних сил і морської піхоти США (United States Air Force and Marine Corps Trials) серед військовослужбовців і ветеранів, які зазнали поранень.

Участь у змаганнях беруть 30 українських захисників, які змагаються в тому числі і в легкій атлетиці.

Одразу на трьох дистанціях переміг у цих змаганнях українець Ігор Панчук. 29-річний атлет з Ковеля виборов перші місця в бігу на 100, 200 і 400 метрів у категорії 5.5L (порушення нижньої кінцівки).

Причому на 400-метрівці Ігор Панчук побив рекорд спортивних змагань Warrior Games, на які й проходить відбір під час турніру Повітряних сил і морської піхоти, показавши час 57,52. Попередній  найкращий результат Warrior Games становить 1 хвилину 13 секунд.

13 січня минулого року поблизу Бахмута неподалік від Ігоря розірвалася граната росіян. Він отримав поранення руки та обох ніг. Пройшовши реабілітацію Панчук продовжив військову службу, і нині несе її у спецпідрозділі «Омега».