Турецька Анталія приймала чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби.

Україну на змаганнях представляли четверо юних атлетів, які змагалися у віковій категорії U18. Додому привезли дві медалі.

16-річний житомирянин Роман Цьомик виборов срібло на дистанції 100 кілометрів, яку пройшов з часом  49:16. Переміг господар змагань – турок Фуркан Яран (47:07 хв). Ще один українець Сергій Лазоренко, прийшов п’ятим – 53:49.

У змаганнях дівчат бронзову нагороду здобула 15-річна  Вероніка Ткачук, також з Житомирської області. На дистанції 5 кілометрів  вона показала час 23:57, програвши лише 5 секунд срібній призерці Дуні Ереміч з Сербії. Перемогла ж румунка Алессія Крістіна Поп (23:11).  Інша українка – Дарина Ющенко – п’ята (23:56).