Успішно для України стартував другий день Кубка Європи з метань у португальській Леїрії.

У секторі метання диска серед чоловіків до 23 років змагався 19-річний українець Михайло Брудін, якого ще напередодні змагань вважали одним з претендентів на медалі. Адже Михайло – чемпіон Європи серед спортсменів до 18 та 20 років і срібний призер чемпіонату світу U 20.

Сьогодні у Португалії Брудін з першого кидка (57,88) вийшов на друге місце, після німця Стівена Ріхтера. Протягом змагань обидва атлети покращили свої результати, однак обігнати Ріхтера Брудін цього дня не зміг.

Найкращий результат Михайла був показаний в другій спробі – 59,95. А німець у заключній спробі метнув 61 метр рівно, і виборов золото.

Михайло Брудін з найкращим результатом сезону другий. Третій представник Нідерландів Рубен Ролвік (57,96).

Сьогодні в Лейріїї змагатимуться ще п’ятеро українців. Розклад і трансляція – за посиланням.

Нагадаємо, вчора золото Кубка Європи виборов український метальник молота Михайло Кохан.