В португальській Лейрії стартував Кубок Європи з метань, де Україну представляють тринадцять атлетів.  Перший день змагань за нагороди сперечаються шестеро атлетів. Найкращий результат на цей момент має 15-річна Ангеліна Шепель, яка у секторі штовхання ядра серед молоді до 23 років посіла восьме місце.

У секторі метання списа серед молоді до 23 років Україну представляла 17-річна Юлія Власенко. Українка зуміла здійснити три вдалі  залікові спроби, найкращий результат було зафіксовано в другій з них  – 44,02. З цим показником Юлія посіла 11 місце Кубка Європи. Перемогла француженка  Джейд Маравал (55,07), друга фінка Емілія Карел (54,54), третя – італійка Маргарита Рандаццо (53,67).

У секторі метання молота в категорії U23 змагався 20-річний Олексій Яценко, Атлет приїхав до Португалії з SB 58,94. Сьогодні в найкращій спробі Олексій відправив молот на 55,57. Цей результат був 17-м у загальному заліку.

Переміг поляк Давід Пілат (71,52). Другим став кіпріот Іосиф Ксідіс яки встановив новий молодіжний рекорд своєї країни (70,63). Третій грек Орестіс Нтосакіс (68,78), якому вистачило для перемоги лише двох спроб.