додому Новини

Молоді скороходи виконали нормативи на чемпіонат Європи U18

Минулих вихідних найсильніші скороходи України зібралися в Ужгороді, аби розіграти медалі національного чемпіонату. І поки дорослі сперечалися за право представити країну на командному чемпіонаті світу, де розігруватимуть путівки на Олімпіаду, юніори намагалися виконати нормативи на прийдешній чемпіонат Європи U18.

І у юнаків, і у дівчат задачу було виконано! 14-річна волинянка Анна Борисюк тріумфувала на дистанції 5 кілометрів серед спортсменок до 18 років, перемогу їй приніс результат 25:50 (норматив на ЧЄ 26:00).

16-річний представник Київщини Дмитро Кульчицький став чемпіоном України серед юнаків з результатом 22:44, лише кілька секунд програв йому житомирянин Роман Цьомик22:51. Третім фінішував інший житомирський атлет Ілля Шпонарський 23:27. Вся трійка призерів виконала норматив на європейську першість у Банській Бистриці, він складає 23:30.