У перший день весни в Глазго стартував чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні. Україну представляли на змаганнях три легкоатлетки. Стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виборола срібну медаль, а Юлія Левченко посіла дев’яте місце. У змаганнях з п’ятиборства шостою стала Юлія Лобан

Найбільшу кількість нагород у перший день змагань вибороли атлети США, які мають 4 медалі – 2 золоті, срібло і бронзу.

Ще 11 країн, в тому числі й Україна, мають по одній медалі.

Штовхання ядра. Жінки.

Вперше в історії, у секторі жіночого штовхання ядра чемпіонат світу у приміщенні виграла представниця Канади –  Сара Міттон здобула золото з результатом 20,22. Друга – німкеня Ємізі Огунлеє (20,19).

Чина чемпіонка світу на відкритому повітрі Чейз Ілі цього разу третя (19,67).

Штовхання ядра. Чоловіки.

Перше золото приніс США Раян Кроузер. У секторі штовзхання ядра він став переможцем з рекордом чемпіонату у приміщенні – 22,77. Срібло має новозеландець Томас Волш – 22,07. Бронза у  метра італійця Леонардо Фаббрі (21,96).

Стрибки у висоту. Жінки.

Вперше в своїй кар’єрі золото чемпіонату світу виборола досвідчена 27-річна австралійка Нікола Оліслагерс. Атлетка, яка до того 7 років взагалі не стрибала і не тренувалася у приміщенні, перемогла з результатом 1,99, цю висоту вона взяла в третій спробі.

Українка Ярослава Магучіх не змогла захиститити титул чемпіони світу у приміщенні, і цього разу задовольнилася сріблом, з результатом 1,97. Бронзовою призеркою стала словенка Лія Апостловскі з результатом 1,95.

П’ятиборство. Жінки.

Перемогу тут святкувала Бельгійська багатоборка Нур Відтс, яка захистила свій титул чемпіонки світу у приміщенні – золото атлетка виборола з сумою очок 4773 (60 м з/б: 8,27; стрибки у висоту: 1,79; штовхання ядра: 14,26; стрибки у довжину: 6,50; 800 м: 2:12,99).

Срібло у фінської атлетки Саги Ваннінен (4677 очок). Третя – нідерландка Софі Доктер (4571 очок).

Біг 60 метрів. Чоловіки.

В бігу на 60 метрів у чоловіків головна битва розгорнулася між представниками США – Крістіаном  Коулманом і Ноа Лайлсом. У пів-фіналі Коулман повторив кращий результат сезону у світі (6,43), а у фіналі покращив свій час до 6,41. Лайс став другим з часом  6,44. Третім фінішував ямайський спринтер Акім Блейк – 6,46 сек.

Олег Дорощук завтра дебютує на чемпіонату світу у приміщенні – що каже стрибун з цього приводу