Тринадцять спортсменів представлятимуть Україну на Кубку Європи з метань, який 9-10 березня відбудеться в Лейрії (Португалія). Склад збірної вчора затвердив виконком ФЛАУ.

Найбільше представництво маємо у секторі метання молота. Серед жінок змагатимуться Ірина Климець, яка підтвердила статус лідерки України на зимовому чемпіонаті України з метань, вигравши з результатом  71,34 та Олена Хамаза, яка на ЧУ взяла бронзу (66,80).

У чоловіків змагатиметься Михайло Кохан, він на чемпіонаті України не змагався, але встиг перевірити сили на міжнародному турнірі у Франції, де метнув 77,06.

У віковій категорії U23 змагатиметься 15-річна уманчанка Поліна Дзерожинська, яка на ЧУ метнула дорослий молот на 59,70 та Олексій Яценко, SB якого 58,94.

Серед метальників списа маємо медальні сподівання на Артура Фельфнера, якому знадобилося лише три спроби, щоб виграти ЧУ у Конча-Заспі. В Португалії Артур планує метати за 80 метрів.

У змаганнях жінок Україну представить досвідчена Анна Гацько, цього року вона виграла ЧУ з результатом  52,46.

А серед молоді до 23 років змагатиметься Юлія Власенко, на зимовому ЧУ вона виграла змагання в категорії U20, однак мала результат кращий, за переможницю серед молоді Еріку Лукач – 44,68.

Серед чоловіків змагатиметься 17-річний Ілля Саєвський, який входить до топ-3 метальників списа U18 в історії України. На зимовому ЧУ він виграв змагання юніорів, метаючи дорослий спис вагою 800 грамів,  і показав результат 67,23.

У секторі метання диска українці змагатимуться лише серед молоді. У чоловіків представить країну Михайло Брудін. Він не брав участі у зимовому ЧУ, але відкрив сезон перемогою в Іспанії з результатом 56,78.

Серед жінок змагатиметься Карина Авраменко, яка виграла зимовий ЧУ серед молоді з результатом 48,50.

У змаганнях зі штовхання ядра Україна теж буде представлена лише серед молоді. У жінок це буде новоспечена рекордсменка України, 15-річна Ангеліна Шепель, SB якої 14,98 та Станіслав Чирва, який днями виграв чемпіонат України серед юніорів з результатом 17,74.

Хто з українських атлетів змагатиметься на чемпіонаті світу у приміщенні в Глазго