додому Новини

Метальник Данило Батарчук виконав другий норматив на чемпіонат Європи U18

16-річний атлет Данило Батарчук з Дніпропетровщини, нещодавно виграв юнацький чемпіонат України у секторі штовхання ядра, ставши єдиним, хто метнув за 17 метрів. З особистим рекордом 17,07 дніпрянин виконав норматив на ЧЄ U18 у Словаччині. Тоді Данило розповів, планує виконати ще й норматив у секторі метання диска. І обіцянки дотримав! На зимовому чемпіонаті України з метань у Конча-Заспі, Батарчук став переможцем серед атлетів до 18 років, відправивши диск вагою 1,5 кілограма на 58,51 метри (норматив на Європу складає 53 метри). До того ж наразі це найкращий результат сезону у світі у цій віковій категорії.

Але, і це ще не все,  ще один норматив на континентальну першість має колега Батарчука – дніпрянин Єгор Лапа, який тренується з ним в одній групі. Він виграв срібло чемпіонату України з результатом 56,28

Хлопці стояли поруч  на п’єдесталі і чемпіонаті України в Києві – тоді Єгор став срібним призером у секторі штовхання ядра (16,22).

Дебют року: спринтерка виграла чемпіонат України зі стрибків у довжину з нормативом на ЧС U20