У Конча-Заспі триває зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань. У перший день розіграли нагороди молотобійці, а у другий – змагалися метальники списа.

У чоловіків підтвердив статус національно лідера киянин Артур Фельфнер. Для 20- річного спортсмена це був перший старт сезону, і він зробив лише три спроби. Однак і цього вистачило для перемоги –  в найкращій спробі Артур показав результат 75,04. другим став досвідчений запоріжець Юрій Кушнірук 64,38. Третє місце виборов рівнянин Микола Калюш – 63,85.

Цікаво, що цього дня родина Фельфнерів мала подвійний привід для гордості – молодший брат Артура – Назар Фельфнер виграв змагання у метанні списа вагою 700 грамів серед юнаків до 18 років з результатом 54,01. Для 16-річного атлета це перша перемога у чемпіонаті України! Друге місце у віковій категорії U18 посів Володимир Башук (Чернігівська обл)- 47,76. Третій киянин Олексій Сладков46,68.