15-річна метальниця молота гарантувала собі участь у чемпіонаті світу U20 в Перу

У перший день Зимового чемпіонату України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, що триває у Конча-Заспі було виконано низку нормативів для участі у міжнародних стартах 2024 року. В тому числі одній з учасниць вдалося забезпечити собі участь у чемпіонат світу U20, який 27-31 серпня відбудеться у столиці Перу, місті Ліма.

У змаганнях дівчат до 20 років, на снаряді 4 кілограми, перемогу здобула Поліна Дзерожинська з Умані. 15-річна атлетка здійснила лише три залікові спроби, однак усі вони перевищили кваліфікаційний норматив (57,50). А найкращим для Поліни став шостий вихід у сектор, де вона показала результат 59,70.

Друге місце посіла Киянка Карина Урожай (51.75), третє – Анастасія Булаєнко з Дніпропетровщини (46,66).

Відзначимо, що результат Поліни Дзерожинської навіть перевершив результат переможниці у віковій категорії U23, Валерії Дмитровської (57,44).

Цікаво що торік уманчанка встановила особистий рекорд на снаряді 3 кілограми,  і він складає 67,74!