11 лютого у Нью-Йорку відбувся шанований турнір з легкої атлетики «Millrose Games», який проводять вже 116 років. Нагадаємо, у секторі стрибків у висоту перемогла українка Ярослава Магучіх, оновивши рекорд змагань що тримався 35 років.

Також турнір ознаменувався оновленнями двох світових рекордів.

У жіночому бігу на 60 м з/б багамська спортсменка Девайні Чарлтон перемогла з результатом 7,67,  на 0,01 секунди оновивши попередній світовий рекорд шведки Сюзанни Каллур.

На дистанції 2 милі першим був британець Джош Керр, з часом 8:00,67, побивши попереднє досягнення свого співвітчизника Мо Фара (8:03,40).

Близьким до оновлення світового рекорду на 1 милю був американець Яред Нугусе, який виграв з результатом 3:47,83, що на 0,82 секунди повільніше WR ефіопа Йоміф Кеджелча (3:47,01).