Чемпіонка світу з бігу на 400 метрів з бар’єрами Фемке Бол приголомшливо розпочала олімпійський  2024 рік. Першим турніром сезону для колежанки нашої Вікторії Ткачук, стали змагання срібної серії світового туру  World Athletics Indoor Tour Metz Moselle Athleor у Франції.

Нідерландська зірка бігла гладкі 400 метрів, і виграла з блискучим часом  49,69. Це шостий результат в світовій  історії,  та лише на 0,43 менше від світового рекорду в приміщенні, який належить самій Фемке.

У найближчих конкуренток Бол виграла майже на дві секунди. Другою фінішувала румунка Андреа Міклош (51,41).

Але на цьому неймовірна Фемке не зупинилася. Вже за годину після забігу на 400 метрів, вона вийшла на старт 200-метрівки. Де не просто виграла з РВ, а й встановила новий рекорд Нідерландів у приміщенні  – 22,64. Ці cвого попереднього NR на цій дистанції Бол скинула 0,23  секунди.