У Києві триває чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів у приміщенні. У другий день змагань були розіграні медалі в бігу на 1500 метрів.

У змаганнях чоловіків, вперше в своїй кар’єрі, чемпіоном України серед дорослих став вінничанин Андрій Краковецький. Змагання він виграв з результатом 3:52,09. Срібло у Олега Каяфи3:52,77. Третім фінішував Дмитрій Ніколайчук 3:53,31.

Жорстка Атлетика однією з перших привітала Андрія Краковецького з першим дорослим золотом національних змагань.

Андрію, чи задоволений результатом?

Це не той результат, якого хотілося б, але той – на який плюс/мінус розраховував. Адже буквально за два тижні до ЧУ були проблеми з коліном, через що я пропустив командний чемпіонат. Тренування дещо змінилися, менші навантаження були, і зараз буду лікуватися після змагань

Може можна було ліпший час показати, якби трохи швидше почали, один одному помагали – було б краще. Трохи на останніх 300 метрів підрізали мене, дещо темп втратив, але це не завадило мені перемогти!

Як гадаєш, завдяки чому вдалося сьогодні виграти?

Можливо тому, що перед цим не бігав, ноги свіжі, я не на втомі біг. Ну і ще мотивації додавало що на кону було 10 тисяч гривень (призові за результат швидший за 3:48 на цій дистанції, прим.ред). Але не сьогодні.