додому Новини

Українські дискоболи успішно відкрили рік на І етапі Кубка України

В олімпійському навчально-спортивному центрі “Конча-Заспа” відбувся І етап Кубка України з легкоатлетичних метань, Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань “Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.”

У другий день змагань гарні результати видали українські дискоболи.

У категорії U18 (диск 1,5 кг) показав 15-річний Єгор Лапа з Дніпропетровщини – він переміг на Кубку України з РВ 55,81. Наразі цей результат очолює топ-лист сезону серед спортсменів до 18 років.

В категорії U 20 (диск 1,75 кг) виграв 16-річний полтавчанин Ярослав Листопад з особистим рекордом 53,76.  Листопад випередив найближчих конкурентів на понад 14 метрів. Цей результат наразі  має 6 позиці у світовому топ-листі U20.

Юрій Яковенко з Житомира був переможцем у віковій категорії U16, з результатом 51,50 PB.

У змаганнях чоловіків переміг Руслан Валітов з Дніпра, – 60,47. Зараз це четвертий результат у світовому топ-листі.

У юніорок до 20 років  (диск 1 кг) виграла 17-річна представниця Донеччини Марія Стрєлєць, з особистим рекордом 45,74.

Серед молоді перемогу святкувала 17-річна Карина Авраменко з Дніпропетровщини, яка відзначила особистим рекордом 48,50. Вона обійшла Дар’ю Козачок (45.75). Результат Карини зараз має 8 позицію у світовому топ-листі U20