27 січня у іспанській Сабаделлі Данило Даниленко став другим на 400-метрівці.

Легкоатлет фінішував першим у забігу А, показавши свій найкращий результат сезону – 47,33 сек, проте це ще не гарантувало йому першості.

У фінальному забігу В американець Брайан Фост був не набагато спритнішим від Данила, проте саме він виграв свій забіг, й за результатами обох забігів, виграв саме американець з результатом – 46,88 сек. А третє місце стало за іспанцем Оскаром Хусіллосом – 47,34 сек.

Остання субота січня відзначилась ще й бронзою Дмитра Нікітіна зі стрибків у висоту. Спортсмен виступив на змаганнях у Лодзі «Orlen cup 2024», та підкорив висоту 2,14 м, що забезпечило йому третю сходинку п’єдесталу. Другим став представник Ізраїлю – Капітолнік Йонатан 2,22 м, а переміг поляк – Норберт Кобєльський 2,25 м.