13-14 січня в оновленому львівському манежі вперше, після реконструкції,  розіграли медалі національних змагань. За нагороди командного чемпіонату України змагалися юніори. Силами мірялися майже три сотні атлетів з 23 регіонів країни.

У командному заліку виграли змагання господарі – збірна Львівської області. Друге місце у Житомира, третє – у Дніпропетровської області.

Якщо говорити про особисті результати в бігу на 60 з/б Аліна Кишкіна перемогла з особистим рекордом 8,54, а у юнаків першим став Кирило Лампицький 7,94.

Добре фінішували дівчата в бігу на 60 метрів – перемогла Єлизавета Шваб (7,60), другою стала Юлія Климюк (7,61), третьою – Діана Мирошниченко (7,67).

Юлія Климюк з Івано-Франківська виграла біг на 200 метрів – 25,44.

Хмельницький скороход Роман Горбачов, який торік двічі оновлював юнацький рекорд України, цього разу скинув з особистого рекорду, подолавши 5000 метрів за 20:47,86.Найближчого конкурента він обігнав майже на 2 хвилини.

З солідним відривом виграв змагання у секторі штовхання ядра (6 кг) Іван Брус – львів’янин переміг з РВ 16,03, і це майже на три метри більше ніж у володаря “срібла”.

У секторі стрибків у висоту перемогли з результатами по КМС киянка Анастасія Волкова з РВ 1,77 та житомирянин Володимир Савіцький, який взяв  2,05.