Світова атлетика продовжує називати лауреатів конкурсу “World Athletics Awards 2023”. Ми вже розповідали що наставника Вікторії Ткачук визнано найкращим тренером року в світі, і хто отримав відзнаку найкращого фотографа.

Сьогодні World Athletics оголосила найкращу легкоатлетичну федерацію в світі за результатами 2023 року. Переможцем стала національна федерація Австралії, яку відзначили за  позитивний внесок у розвиток і популярність легкої атлетики в світі, та історичний успіх на ЧС в Будапешті.

2023 року Австралія успішно провела Чемпіонату світу з кросу в Батерсті, залишивши вдома медаль у змішаній естафеті. Також було організовано перший турнір World Athletics Continental Tour Gold в Океанії – Maurie Plant Meeting, який відбувся у Мельбурні.

Окрім того, збірна Австралії легкої Атлетики цього року провела найкращий чемпіонат світу в своїй історії, виборовши шість нагород  – одну золоту, дві срібні та три бронзові – і зайнявши восьме місце в загальному рейтингу.

Золоту медаль завоювала Ніна Кеннеді, яка встановила національний рекорд на відкритому повітрі в 4,90 у стрибках з жердиною та розділила титул з американкою Кеті Мун.

Також впродовж року було встановлено низку інших рекордів Австралії та Океанії. Зокрема Лінденом Холом на дистанції 1500 метрів  – 3:56,92; та Мета Денні в метанні диска 68,43 метра у фіналі Діамантової ліги.

Президент Світової легкої атлетики Себастьян Кое наступного року відвідає Чемпіонат України