Українка поїхала у відпустку і виграла бронзу на 10К

На Кіпрі відбувся традиційний марафон у місті Ларнака. В інтернаціональній когорті учасників бігли різні дистанції і українці. найкращий результат показала Вікторія Чайка, яка посіла третє місце в шосейному бігу на дистанції 10 кілометрів, з часом 42:08. Першою фінішувала Кристина Куріс (40:35), друга – Лідія Шнайдер (41:26).

Як розповіла Вікторія у своєму Instagram, бігти десятку на Кіпрі не збиралася, просто була там у відпустці.

“Поїхати у відпустку та забігти на тумбу done.

Планувався повний відпочинок від бігу та тренувань, але все ж таки зарядка була запланована, тому разок пробіглась, кілька разів 30-45 хв загальні тренування та багато ходьби. Окрім того: їжа, сон, море сонце. Такого старту в мене ще не було за весь біговий досвід. У стартовому коридорі бачила кілька сильних дівчат, тому стартанула за ними, а там дистанція й, мабуть, характер розставили все на свої місця.

Борюсь на забігах не заради себе, а заради тих людей які пишаються мною і мають довіру. Дякую вам – ви найкращі і разом ми робимо дуже корисну і велику справу для суспільства, кожен з вас на завжди у моєму серці.

Повертаюсь додому натхненна та налаштована боротись із поганим настроєм, холодом і депресіями. Саме з цим ми зіштовхуємося кожного дня. Замість цигарок й алкоголю – обирайте розвиток та спорт. Це і є та сама чарівна пігулка до свободи, віри та щастя. Разом до перемоги!” – ділиться Вікторія Чайка