Понад 50 тисяч учасників вийшли вчора на старт однієї з головних бігових подій планети – Нью-Йоркського марафону. Як ми вже розповідали, переможцем у чоловіків  з новим рекордом змагань став  Тамірат Тола, а у жінок тріумфувала на марафоні у Нью-Йорку Хеллен Обірі.

Вийшли на старт цього грандіозного забігу і 68 українців. Раді відзначити, що класний результат показав дописувач сайту Жорстка Атлетика Роман Баняс. З часом 2:30:05 він став 44 серед чоловіків , а у своїй віковій групі 35-39 років посів 7 місце!

Також в першій сотні фінішував Геннадій Зеленський – його результат 2:31:50 став  58-м серед чоловіків, і 11-м у віковій групі серед 35-39 років.

У змаганнях жінок найшвидше серед українок пробігла Інна Барилченко –  3:10:12. Цей час 237-й в загальному заліку серед жінок, і 49-й у віковій групі 35-39 років.

Всі результати українців на Нью-Йоркському марафоні можна побачити за посиланням.

До речі, користуючись нагодою можете подивитися огляд кросівок PUMA Deviate Nitro 2 від топ-50 TCS New York City Marathon 2023 Романа Баняса.