Минулих вихідних у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з кросу. У змаганнях молоді на дистанції 6 кілометрів у дівчат розгорнулася інтригуюча боротьба між Іванною Потапчук та Уляною Рачинською. Чинна чемпіонка України в бігу на 1500 метрів Рачинська, мала амбіції перемагати і в кросі. Але цього разу  першою стала  Потапчук23:48. Уляна програла їй лише одну секунду, і посіла друге місце – 23:49.

Як пізніше зізналася Уляна на своїй сторінці в Instagram, напередодні змагань сильно занедужала, але все ж віднайшла в собі  сили бігти – а надихнула на це улюблена пісня.

“Середа – важке харчове отруєння – 5 кг. Сьогодні Чемпіонат України з кросу Біла Церква 2-місце.

Головний біль, біль в животі, температура.

Якщо б не бігти, то що ? Нічого, я просто на своєму місці.

Це моя професія <…>

Життя… Ніколи не знаєш, що від нього можна чекати.

Перед самим виходом на старт включили пісню моєї улюбленої співачки Тіни Кароль « Вільні. Нескорені»

Мурахи по тілу, і я знайшла в собі ту силу. Сльози на очах.

Бувають важкі дні. Звалюється все й одразу, от так, як сніг на голову. От і міркуєш, як цю всю купу розгребти, як вирішити всі проблеми найправильнішим шляхом. <…>

Все залежить від самої людини, від її налаштувань та поглядів на життя. Правильно ви кажете, що все в у ваших руках і ногах. <…>

Звичайно, хочеться все і одразу. Але так, на жаль, не буває. Потрібно трішки зачекати, докласти всі свої сили, і ми матимемо те, що так давно хотіли”, – поділилася Уляна Рачинська.