Сьогодні, 29 жовтня, на другому змагальному дні ЧУ з кросу, брали участь як молодь, так і дорослі, про останніх зараз розповімо вам детальніше.

Серед чоловіків першість здобув Дмитро Сірук, читайте про це тут. У жінок була дистанція 8 км і першість на ній здобула Богдана Семьонова з результатом 29:48, на 18 секунд після неї фінішувала Ольга Нижник, яка стала другою відповідно – 30:06, а закрила топ 3 найшвидших кросовичок Прокоф’єва Євгенія 31:15. Між іншим, у вересні Євгенія пробігла Берлінський марафон з досить солідним результатом, про що ви можете прочитати тут.

Жорстка Атлетика поспілкувалась із переможницею жіночого забігу:

Богдано, як вам біглося?

Біглось добре, трохи важко стало, коли сама почала бігти, особливо на останньому колі.

Як вам траса? Наскільки складною вона була?

Траса гарна, легше, ніж старт на якому я бігла до цих змагань. Проте, однозначно кросова, все було організаційно добре зроблено, це допомагало!

Чи готувались ви планомірно до кросу? Як вцілому цілі перед собою ставили?

Насправді, саме ці змагання були по плану і ціль була боротися за перше місце, щоб відібратися на ЧЄ.

Це у вас дуже добре вийшло. Що можете сказати про конкуренцію?

Справді, налаштовувалась, що буде прямо конкуренція до самого фінішу, дівчата сильні і 2 кола бігла разом з Олею, вона задавала темп, а потім просто тренер сказав спробувати самій бігти, тож так і зробила.