Сьогодні, 29 жовтня, відбувся другий день Чемпіонату України з кросу, участь у якому брали молодь U23 та дорослі. Про підсумки першого дня можете почитати тут.

Серед дорослих на дистанції 10 км у чоловіків першість була за Дмитром Сіруком з результатом 32:09, а серед молоді на дистанції 8 км, з досить швидким часом – 26:16, перемогу здобув 21-річний Андрій Атаманюк, який поділився враженнями від забігу із читачами Жорсткої Атлетики:

Вітаємо з перемогою! Як тобі біглося?

На відміну від учорашнього вітряного дня біглося набагато краще. Погода сприяла сьогодні моєму хорошому бігу.

Як ти оціниш трасу? Сподобалась?

Я вже вдруге біг по цій трасі. Колись, коли я змагався по юнаках на дистанціх 3 км і також виграв тут, тому траса була мені знайома.

Як тобі сьогоднішня конкуренція?

Були хлопці, які тримались зі мною перших 2 кола, а далі я вже тримав темп той, що почав і трохи спортсмени почали відпадати, а так конкуренція була хорошою, хлопці готувались і це відчувається.

Ти присвятив осінь підготовці до кросу. Як ти оціниш свою підготовку?

Підготовка почалась зі збору в Тисовці, після якого ми виступали на ЧС і зараз ми були у Ворохті, де також набігали хороші об’єми. Досить гарною вийшла підготовка і тому міг змагатись на високому рівні.

На ЧЄ ставиш перед собою амбітні цілі?

Звичайно, тільки найвищі місця і найвищі цілі, на що буде сил.

Зазначимо, що другим серед молоді прибіг Кузінський Юрій – 26:18, а третім став Гонський Олександр – 27:04.