Щільний фініш ЧУ з кросу на 2 кілометри виграв Вадим Лонський

28-29 жовтня у Білій Церкві проходить чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Змагання є вибірковими на Чемпіонат Європи з кросу, що 10 грудня відбудеться у Брюсселі.

Дорослі атлети сьогодні розігрували нагороди на дистанції 2 кілометри. У жінок перемогла Вікторія Шкурко. А у чоловіків видався доволі щільний фініш – Вадим Лонський переміг з часом 6:13, Андрій Краковецький з таким же часом посів друге місце, третім став Євген Кузнєцов, який програв хлопцям лише одну секунду – 6:14. Четверте місце з часом 6:14 має Олег Каяфа.

Ось який коментар дав Вадим Лонський пресслужбі ФЛАУ:

Біглося дуже добре почав перший кілометр м’яко, як з тренером домовлялися. По дистанції все склалося прекрасно, за 300 метрів фінішнули. Вийшло так, що з Женею Кузнєцовим включились і виграли. Далі буду готуватися вже більше на весну на 10 000, я відчуваю що не реалізувався на десятці. Хочеться бігти 10 тисяч метрів добре.

Завтра на Вадима Лонського чекає ще одна дистанція – у другий день чемпіонату України бігтиме 10 кілометрів.