8 жовтня у Чикаго відбувся відомий марафон “ChicagoMarathon”. Змагання входять до шістки найбільш престижних забігів світу, і  цього року відбувся в 45-й раз. На старт Чиказького марафону вийшли понад 48 500 учасників. А особливою подією став мільйонний фінішер (за всю історію змагань), якого відзначили спеціальним призом.

Серед учасників і фінішерів одного з найпрестижніших марафонів світу були й українці – за даними офіційних фінішних результатів було зареєстровано 179 бігунів з України, з яких 108 фінішували. Серед чоловіків найкращий результат показав Микола Кахнич – 2:43:40. А серед жінок – Ольга Кашинцева – 2:57:41.

Як ми вже розповідали, перемогу серед чоловіків святкував кенієць  Кельвін Кіптумвін пробіг Чиказький марафон за 2:00:35, ставши першою людиною в історії, яка розміняла 2:01:00 на офіційному марафоні.  У жінок, з новим європейським рекордом виграла нідерландка Сіфан Хассан – 2:13:44.