Сіфан Хассан виграє Чиказький марафон, що входить до шістки найбільш престижних забігів світу, та встановлює новий рекорд Європи – 2:13:44.

Цього разу “нідерландська машина” на дві хвилини обігнала дворазову переможницю Чиказького марафону, кенійку Рут Чепнгетіч (2:15:37).

“Я щаслива і дуже вдячна”,сказала Сіфан після фінішу. “Але останні 5 кілометрів, я говорила собі – ніколи знову”.

Для Хассан марафон у Чикаго став першим саме на американському континенті, тому що, за її словами, це дуже гарне місто. У квітні цього року нідерландка дебютувала на цій дистанції у Лондоні, де здобула золото та встановила національний рекорд (2:18:33), попри те, що вона двічі зупинялася порозтягувати м’язи.

Сіфан Хассан на чемпіонаті світу в Будапешті

Нагадуємо, що у 2023, окрім перемоги у Лондоні, Сіфан виграла бронзу й срібло чемпіонату світу на п’ятірці та півторашці відповідно.