Майже без конкуренції Іван Стребков виграв 10 кілометрів в рамках Київського марафону Незламності, що триватиме з 30 вересня по 1 жовтня у Києві. Іван подолав дистанцію за 30 хвилин і 18 секунд та більш ніж на півтори хвилини випередив найближчого переслідувача Артура Щіпановського (31:53), який став другим, тремім фінішував Сергій Кобець (32:20).

Переможець та призери на дистанції 10 км в рамках Київського марафону Незламності

Жорстка Атлетика поспілкувалася з атлетом про його емоції після перемоги.

Які у тебе враження від перемоги на десятці?

Враження позитивні. В першу чергу через те, що мені вдалося зробити хороше якісне тренування, виконати заплановане, тому рухаємося далі і готуємося до наступних стартів.

Сьогодні був вечірній забіг, як тобі це? Бо у нас зазвичай практикують ранкові змагання…

У моєму випадку це було добре, тому що я відчував певний біль у м‘язах і, вчора, сходив на масаж. Тому зранку я зміг побігати крос і ввечері почувався супер.

Розкажи, як тобі сьогоднішня конкуренція по дистанції?

Як такої конкуренції не було – я змагався з собою. Намагався тримати цільовий темп, що мені вдалося.

Які твої наступні старти, чи чекати тебе на ЧУ з кросу у Білій Церкві?

Так, планую виступити на кросі. Це буде основний старт осіннього сезону. Далі вже буду знати, кого відбиратимуть на чемпіонат Європи. Моєю ціллю є відібратися на ЧЄ по кросу.

Також читайте про переможців на дистанції 5 кілометрів: Дмитрія Ніколайчука і Ксенію Пироженко.