На Чемпіонаті світу в Будапешті відбулися півфінальні змагання в бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Україну тут представляи одразу дві атлетки – Вікторія Ткачук і Анна Рижикова. Вчора дівчата здолали кваліфікацію з 13-м (Анна 54,70) і 16-м (Вікторія 55,05) результатами серед всіх учасниць.

Сьогодні Вікторія Ткачук бігла в першому забігу. Нажаль українка не змогла покращити свій кваліфікаційний час, з результатом 55,43 посіла шосте місце в своєму забігу.

Анна Рижикова виступала у другому забігу, разом зі світовою лідеркою і колежанкою Ткачук – Фемке Бол. Анна впевнено долала всі бар’єри, і традиційно показала хороший ривок на фінішній прямій, відігравши собі чеверте місце з найкращим результатом поточного сезону –  54,42. Без варіантів для конкуренток виграла забіг Фемке Бол, з часом 52,95. Анна ще зберігала шанси на фінал, однак у заключному забігу одразу чотири атлетки вибігли з 54 секунд, тож наші дівчата залишилися поза фіналом ЧС-2023.

Рижикова завершила змагання на 10-му місці, Ткачук – на 19-му.

Матеріал створено за підтримки Puma Ukraine з метою підтримки та розвику української легкої атлетики!