Двоє українців сьогодні зранку змагалися на Чемпіонаті світу в кваліфікації на дистанції 400 метрів. У жінок країну представляла Катерина Карпюк, яка вчетверте брала участь у ЧС. У чоловіків – дебютував на світовій першості 23-річний Олександр Погорілко.

У своєму забігу Олександр пробіг практично по особистому рекорду, який є і найкращим результатом атлета у поточному сезоні 45,37 (РВ  45,31). Погорілко перетнув фінішну лінію п’ятим (а до півфіналу проходять перші 4 атлети). У загальному заліку результат українця став 27-м.

Відзначимо, що 17 учасників кваліфікації вибігли з 45 секунд. Найкращий результат в кваліфікації показав норвежець Хавард Бентдал Інгвалдсен – 44,49, встановивши новий національний рекорд.

Ось як Олександр Погорілко прокоментував свій дебют Жорсткій Атлетиці, одразу після виступу:

На чемпіонаті світу я навіть в естафеті ще не біг, це мій перший чемпіонат світу! Я задоволений, що вийшло сюди потрапити, задоволений результатом, хотілося показати особистий рекорд – трохи не вийшло. але в принципі я задоволений!

Матеріал створено за підтримки Puma Ukraine з метою розвитку української легкої атлетики!