Сьогодні, 10 серпня, в Єрусалимі триває заключний день Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів. У ранковій програмі змагалися п’ятеро українців.

На дистанції 10000 у спортивній ходьбі стартували Едуард Муравський, Роман Горбачов та Олексій Поліщук.

Найкращий час має Едуард Муравський, який фінішував з показником 44:55,17

З новим особистим рекордом 14 місце посів Роман Горбачов45:10,98. Обом атлетам по 17 років.

Олексій Поліщук завершив змагання на 22-й позиції 48:43,68.

Ще двоє українців змагалися у секторі стрибків у висоту.

До топ-10 чемпіонату Європи увійшов за результатами фіналу Кирило Луценко. Українець з першої спроби підкорив 2 і 2,05. З третьої –  2,09, з другої –  2,12. А далі не зміг подолати 2,15. І в підсумку посів 7 місце.

Богдан Зміївський 13-й, з результатом 2,09.

Сьогодні ввечері у фіналі 400 з/б виступатиме 16-річна рівнянка Ольга Машанєнкова, яка у кваліфікації та півфіналі показала перший і другий час серед всіх учасниць.

Михайло Брудін присвятив перемогу своїй бабусі Фаїні Мельник – завдяки її щоденникам почав займатися метанням диска