Жорстка Aтлетика продовжує історичний екскурс виступами українців на чемпіонатах світу з легкої атлетики. Сьогодні розповідаємо про досягнення 2007 року, коли чемпіонат світу приймала японська Осака.

Тоді дві медалі вибороли українські жінки, завдяки чому наша збірна посіла 24 місце командного заліку.

Сріблом відзначилася багатоборка Людмила Блонська. Окрім медалі вона встановила декілька рекордів – національний рекорд з семиборства (6832 очки) й особисті рекорди у стрибках в довжину та висоту. На 200 очок обіглала Блонську  шведка Кароліна Клюфт, яка виборола золоту медаль.

Біг 800 метрів – 2:16,68 (869)

Ще одну нагороду в Осаці виборола Ірина Ліщинська. Спортсменка фінішувала третьою в бігу на 1500 метрів з часом 4:00.69 пропустивши поперед себе Юсуф Джамал з Брунею та росіянку Олену Соболєву. За кілька років Соболєву дискваліфікують, із позбавленням титулів. Таким чином бронза Ліщинської стала сріблом. Вже за рік Ірина принесе Україні ще й срібло Олімпійських Ігор у Пекіні.