2003 року чемпіонат світу з легкої атлетики приймав Париж. Україна на тих змаганнях мала 4 бронзи. Одну з них, за третє місце на дистанції 100 метрів від Жанни Блок, згодом скасують за допінгові питання.

Таким чином, в офіційній статистиці World athletics маємо три бронзові медалі ЧС-2003 від українців і 38 місце командного заліку.

Бронзою, на вагу золота, стала у Парижі нагорода на дистанції 1500 метрів від Івана Гешка. Це були золоті роки українського стаєра, коли він по праву мав прізвисько «білої грози чорного континенту». У Парижі Гешко змусив похвилюватися українських вболівальників – переважну частину дистанції не був серед лідерів, а за 200 метрів до фінішу йшов шостим. Далі Іван видав неймовірний спрут, майже до останніх метрів ведучи битву за третє місце з французьким спортсменом, і виграв! З часом 3:33.17 Гешко став першим представником Східної Європи, який здобув нагороду Чемпіонату Світу на дистанції 1500 метрів. Для Івана це єдина медаль літніх чемпіонатів світу в кар’єрі.

Ще дві бронзи Україні принесли у Франції штовхальники ядра – Юрій Білоног був третім в змаганнях чоловіків з результатом 21,10. У змаганнях жінок третє місце здобула Віта Павлиш 20,08.