додому Новини

Три фінали і півфінал для українців – в Єрусалимі стартував ЧЄ U20

Сьогодні в Єрусалимі стартував Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років. Склад збірної України дивитися тут.

За результатами ранкової програми першого дня змагань маємо кілька особистих рекордів, три фіналісти та одну півфіналістку.

Надія Стецюк встановивши PB стала третьою кваліфікаційному забігу на 400 метрів – 54,48. Цей результат дозволив спортсменці пройти у півфінал ЧЄ.

У секторі стрибків у довжину Нікіта Маслюк також встановив новий особистий рекорд – 7,69, і з шостим показником кваліфікувався до фіналу. Ще один українець, Данило Дубина, також має PB 7,55. У загальному заліку це 13-й результат, на жаль Данило зупинився за крок від фіналу.

У секторі жіночих стрибків у висоту 10-ю за підсумками кваліфікації стала Марина Ковтунова (1,80) – тепер на українку чекає фінал.

Також пройшла до фіналу у метанні молота Валерія Дмитровська, з сьомим результатом – 59,33.

У вечірній програмі на нас чекають виступи ще десятьох українців.

Стежити за результатами змагань можна за ПОСИЛАННЯМ.