1 серпня на Всесвітній Універсіади в  китайському Ченду стартували змагання з легкої атлетики. Україну тут представляють семеро студентів. Вчора зуміли кваліфікуватися до фіналу наші стрибуни у висоту Роман Петрук і Владислав Лавський.

Також у вечірнй програмі виступала українська метальниця списа Еріка Лукач. У кваліфікації наша атлетка зробила три спроби, в найкращій відправивши списа на 47,71. У загальному заліку цей результат став 14-м, і не дозволив Еріці пройти до фіналу (відбиралися перші 12 спортсменок).

Відзначимо, що особистий рекорд Лукач складає 56,79. А минулого місяця вона була фіналісткою молодіжного чемпіонату Європи, де посіла сьоме місце з результатом 54,31.

Жорстка Атлетика запитала у Еріки, чому не вдалося наблизиться до кращих особистих спортсменів у Китаї.

Можу сказати, що за сезон трішки виснажилась. Можливо , не відновилась після ЧЄ. Не можу точно сказати, у кожного все індивідуально. Будемо працювати з тренером, виправляти помилки, вдосконалюватися та йти вперед! Все ще попереду, всьому свій час.

А як оціните свій виступ на молодіжному чемпіонаті Європи?

Чемпіонатом Європи, можу сказати, що задоволена !