додому Новини

Марія Буряк і Андрій Васильєв – срібні призери чемпіонату балканських країн

Фіналісти недавнього чемпіонату Європи серед молоді, не підвели Україну і на Чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій, що сьогодні стартував в Сербії.

На дистанції 100 метрів у чоловіків другим фінішував Андрій Васильєв10,44. Такий же час показав грек Ioannis NYFANTOPOULOS, але за фотофінішем перевага була за українцем. Першим був австрієць Markus FUCHS (10,40).

Ще одне срібло принесла Україні Марія Буряк на бар’єрній 400-метрівці. Атлетка пробігла її з часом 57,24.  Перемогла грецька спортсменка Dimitra GNAFAKI (56,45). Шостий час в забігу показала українка Наталя Пироженко-Чорномаз (1:00,76).

Попереду у Наталі і Марії ще естафета 4х400 метрів, її вони бігтимуть разом з Тетяною Мельник і Катериною Карпюк, які сьогодні відзначилися сріблом і бронзою чемпіонату АБАФ.

Нагадаємо, що у змаганнях чоловіків на дистанції 400 метрів переможцем став Олександр Погорілко, а 800 метрів виграла Ольга Ляхова.