додому Новини

Яна Гладійчук – бронзова призерка чемпіонату АБАФ

Насичений день збірної України на Чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій у сербському Кралєві, доповнила нагородою стрибунка з жердиною Яна Гладійчук

З першої спроби взявши 4,10 і 4,20, Яна вирішила штурмувати 4,30 – вони їй не підкорилися з першої спроби. І Гладійчук вирішила підвищити планку на рівень свого кращого результату поточного сезону 4,35. На жаль, дві спроби виявилися марними. З результатом 4,20 Гладійчук третя.

Перше і друге місця розділили грецькі атлетки –  Eleni-Klaoudia POLAK (4,40) та Nikoleta KYRIAKOPOULOU (4,30).

Нагадаємо, що у змаганнях чоловіків на дистанції 400 метрів переможцем став Олександр Погорілко, а 800 метрів виграла Ольга Ляхова.

Срібні медалі вибороли Марія Буряк (400 з/б) і Андрій Васильєв (100). Тетяна Мельник і Катерина Карпюк відзначилися сріблом і бронзою чемпіонату АБАФ.