У Львові на стадіоні Скіф 15 липня пройшов Кубок України, який зібрав багатьох сильних атлетів. Жорстка Атлетика підготувала найцікавіші результати змагань.

Досвідчена Анна Плотіцина на Кубку України виграла 100 метрів з бар’єрами 13,17. Слідом фінішувала 17-річна Аліна Кишкіна, яка оновила свій же топ результат сезону в Україні серед юніорок 13,83. У чоловіків бар’єрний спринт виграв Олег Кукота (стаття про це за посиланням).

На дистанції 3000 метрів у чоловіків переможець Андрій Краковецький оновив особистий  рекорд  (8:18,41), з кращими результатами сезону за ним фінішували  Роман Ростикус (8:19,45), Василь Коваль (8:20,16). Результати хлопців посіли 3-5 місця в українському топ-листі сезону (лідирують Микола Нижник (8:07,00) та Ігор Порозов (8:08,83).

3000 метрів у жінок виграла Вікторія Шкурко, оновивши свій же кращий результат сезону в Україні 9:18,76.

Варто звернути увагу і на біг на 1000 м у жінок, де третьою стала 15-річна Анна Ткаченко, яка встановила особистий рекорд і виконала норматив КМС 2:51,08.

У секторі стрибків з жердиною Владислав Малихін переміг з кращим результатом сезону – 5,60. Влад на 10 сантиметрів поліпшив своє ж краще досягнення сезону в Україні.

У секторі потрійного стрибка Артем Коноваленко виграв з п’ятим результатом сезону в Україні – 15,63.

У метанні диска, нещодавній учасник ІІІ Європейських Ігор Микита Нестеренко виграв з результатом 60,73.

Ще одна досвідчена метальниця, Ірина Климець, у секторі метання молота прогнозовано перемогла з результатом 67,39.

Іван Гешко позмагався з власним сином на Кубку України. Хто ж переміг?