Михайло Кохан приносить Україні перше золото молодіжного ЧЄ

SILESIA, POLAND - JUNE 21: Mykhaylo Kokhan of Ukraine competes in the Men's Hammer Throw - Div. 2 during day two of the European Games 2023 at Silesian Stadium on June 21, 2023 in Silesia, Poland. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

У третій день молодіжного чемпіонату Європи нарешті маємо першу нагороду в українській скарбничці.

Сьогодні всі медальні сподівання були на іншого лідера – метальника молота Михайла Кохана. Напередодні дніпровський атлет впевнено відібрався до фіналу, в єдиній спробі показавши результат, кращий серед всіх учасників кваліфікації

У фіналі українець теж одразу дав потужну заявку на медаль –  з першої спроби вийшов в лідери 73,68. У другій спробі Кохан поліпшив результат майже на 3 метри,  і ще більше відірвався від конкурентів – 76,16. У третій знов відправив молот за позначку у 76 метрів – 76,08. Наступні дві спроби були не такими вдалими – 75,35 та 70,73. Натомість в заключній Михайло зібрався і показав свій кращий результат поточного сезону – 77,21! І переконливо став чемпіоном Європи серед молоді! Друге і третє місця  розділили німецькі атлети – HUMMEL Merlin (75,61) та KLOSE Sören (73,70).

Нагадаємо, відкрити медальний залік ще вчора мав всі шанси стрибун потрійним Владислав Шепелев, але спортсмен несподівано знявся зі змагань.