Кубок України з легкої атлетики, який пройшов 15-го липня на львівському стадіоні Скіф, приніс не лише купу високих результатів від лідерів вітчизняної Королеви спорту, але й порадував глядачів та фахівців незвичною, та можливо унікальною подією в історії (унікальність перевіримо).

Так чинний рекордсмен України на 1500 метрів, 43-річний Іван Тарасович Гешко, який давно закінчив професійну кар’єру, вийшов на старт 1000 метрого забігу пліч-о-пліч з власним сином – 15-річним Тарасом Івановичем Гешко, якого сам і тренує!

В забігу 1, в якому і змагалися батько з сином, Гешки не пасли задніх, та фінішували майже одночасно – молодість виграла над досвідом менше десятої секунди: 2:35,36 проти 2:35,45! Більше того, Тарас Іванович, будучи чи не наймолодшим в забігу фінішував третім, а найдосвідченіший Іван Тарасович задовільнився четвертим місцем.

Іване, то хто кому піддався? – поцікавилась ЖА у рекордсмена

Не піддавався! Я за 200 метрів вигравав 2 секунди, але мене просто порубало…Проте мені надзвичайно приємно, що в свої 44 роки я так пробіг 1000! Це перший розряд як ніяк!